Het indoor seizoen is begonnen, dat betekent ook dat de (kring)selecties voor de indoor kampioenschappen er weer aan komen. Hieronder vind je ze voor de kringen:

KRING Noord, Rijn en Gouwe
datum locatie PA/PO klasse
03-11-19 Hoogenboom-Nieuwe Wetering PA B t/m L2 (1e)
09-11-19 Hillegom – Hillegom PA M1/M2 (1e)
10-11-19 Hillegom – Hillegom PA Z1 t/m ZZ-l (1e)
17-11-19 Prinsenhofruiters-Hazerwswoude PA B t/m L2 (2e)
23-11-19 Hoogenboom-Nieuwe Wetering PA M1/M2 (2e)
24-11-19 Hoogenboom-Nieuwe Wetering PA Z1 t/m ZZ-l (2e)
30-11-19 Les Chevaliers – Bodegraven PA L1/L2 Kamp
01-12-19 Les Chevaliers – Bodegraven PA B- Z1 t/m ZZ-l kamp
08-12-19 Les Chevaliers – Bodegraven PA M1/M2 Kamp
15-12-19 Les Chevaliers – Bodegraven PO Pony’s kamp

 

KRING Zuid-West
datum locatie klasse
02-11-19 Schieruiters – Rotterdam B t/m L2 (1e)
03-11-19 Schieruiters – Rotterdam B t/m L2 (1e)
09-11-19 RMO – Hoek van Holland M1/M2 (1e)
10-11-19 RMO – Hoek van Holland M1/M2 (1e)
16-11-19 RMO – Hoek van Holland Z1 t/m ZZ-l (1e)
17-11-19 RMO – Hoek van Holland Z1 t/m ZZ-l (1e)
23-11-19 Schieruiters – Rotterdam B t/m L2 (2e)
24-11-19 Schieruiters – Rotterdam B t/m L2 (2e)
01-12-19 BGV – Pijnacker M1/M2 (2e)
07-12-19 RMO – Hoek van Holland Z1 t/m ZZ-l (2e)
08-12-19 RMO – Hoek van Holland Z1 t/m ZZ-l (2e)
14-12-19 Prinsenstad- Delft Pony’s kamp
15-12-19 Prinsenstad- Delft Pony’s kamp
04-01-20 Prinsenstad- Delft M t/m ZZ-licht kamp
04-01-20 BGV – Pijnacker B t/m L2 Kamp
05-01-20 Prinsenstad- Delft M t/m ZZ-licht kamp
05-01-20 BGV – Pijnacker B t/m L2 Kamp

 

KRING Oost, Maas & Merwede
datum locatie PA/PO klasse
15-12-19 Flip Dros – Barendrecht PA B t/m L2 Kamp
22-12-19 Papendrecht – Papendrecht PO Pony’s kamp
22-12-19 HCD – Dordrecht PA Z1 t/m ZZ-l kamp
29-12-19 Hoge Devel – Zwijndrecht PA M1/M2 Kamp

 

Ook de data van de indoor regiokampioenschappen zijn bekend:

We beginnen het nieuwe jaar met het Open Kampioenschap voor 4- en 6-tallen en team dressuur op 12 januari 2020 in Delft.

18-01-20 Prinsenstad- Delft PO REGIO KAMPIOENSCHAP PONY Z1/Z2
19-01-20 Prinsenstad- Delft PO REGIO KAMPIOENSCHAP PONY B t/m M2
26-01-20 Reigersburgh- Waddinxveen PA REGIO SELECTIE PAARDEN B t/m M1
02-02-20 Hoogenboom-Nieuwe Wetering PA REGIO SELECTIE PAARDEN M2 t/m ZZ-l
09-02-20 BlauwGeleVendel – Pijnacker FINALE REGIO ALLE KLASSEN
15-02-20 Voornruiters- De Meern PA/PO RANDSTADCUP SPRINGEN Z/ZZ
16-02-20 Hillegom – Hillegom PO REGIO PONY SPRINGEN ALLE KLASSEN
23-02-20 Hillegom – Hillegom PA REGIO PAARD SPRINGEN ALLE KLASSEN